Koekelare Leeft!
Delhaize Koekelare

Accountantskantoor Beernaert

AD Delhaize Koekelare

Andy Vermaut

Anja Schollier

BNP Paribas Fortis Koekelare

Bob Defraeye BVBA

Bouwonderneming Eric Huyghe

Bouwonderneming Frans Verhelst

Bowling De Goe Smete

Brandstoffen Bolle

Debou meubelen

Decat Energy Technics

Delrue Metaalhandel

Garage - Carrosserie F. Voet BVBA

Gino Meuleman & zonen

Joye Travel

Keukens Robbelin

Kristof De Jaegher

Sfeercafé Monroe

Taverne De Wikkelaar

Thuisverpleging M.W.K.

Umani Shoes & Fashion

Willaert Bouwmaterialen

Bella Vitta - Dameskleding-schoenen

Bert Vanacker

Bossy - Vandaele

Fietsen Ampoorter

Ivan Staelens

Marc Beuselinck

Mireille Willaert

Pozzolo Ronny

S&S Behang

Vermes NV

AXA - Kantoor Kristof Vandooren

Billiet Vanessa

Bistrant Spanje

Bonny Jordy BVBA

Eurotrading Mortier

Fudev BVBA

Gadeyne Rik

Houthoek

Hubo Ichtegem

Intersocks

Kenèllo shoes and fashion

Max Meubel

Pieter Willaert

R-Dreams

Vogue

ASAPLETTER BVBA

Dekeyzer-Ossaer

Francky Beuselinck

Glashandel Lievens

Hertog van Arenberg

Hoet Construct

Koen Rotsaert

Patrick Soete

Rouwleiding Koekelare

Tempelaere Hans Schilderbedrijf

Willaert - Beuselinck
4D TRANS - Roeselaarseweg 30 8820 Torhout - www.4dtrans.be
ADW Immo - Zeedijk Heist 201 Knokke-Heist - www.adwimmo.be
Agro- & tuincenter Sys - Catstraat 34 8680 Koekelare - www.sysbvba.be
Akoni Web Development - De Wallaart 23b 8680 Koekelare - www.akoni.be
Apotheek P. Crevits - Moerestraat 5 8680 Koekelare
Autobedrijf Vanacker-Verhelst BVBA - Provinciebaan 70 8680 Koekelare
Automobilia Zarren Volvo - Esenstraat 84 8610 Kortemark - www.automobilia.be/nl/vestiging-4/automobilia-zarr...
Autostal Atlantic - Arnekestraat 6 8680 Koekelare - www.autostal-atlantic.be
Bakkerij Coudeville - Stationsstraat 20 8680 Koekelare - www.bakkerijcoudeville.be
Bakkerij Desmet-Vanmullem - Dorpsstraat 30 8680 Koekelare - www.qualiet.com/desmetvanmullem
Bakkerij Jan & Tine - Veldstraat 8 8680 Koekelare - www.qualiet.com/jantine
Bakkerij Vanoverberghe-Van Oost - Bovekerkestraat 147 8680 Koekelare
Bakkerij Yves en Els - Sint-Jansgasthuisstraat 25 8470 Gistel
Basisschool De Lettertuin Koekelare - Ringlaan 18 8680 Koekelare - www.delettertuin-koekelare.be
Beauty & Fashion Marijke - Werkenstraat 31 8600 Vladslo
Bel & Bo - Stalpaertstraat 1 8680 Koekelare - www.bel-bo.be
Belle Naturelle - Belhuttebaan 17 8680 Koekelare
Bloemsierkunst Desloover Joost - Concertplein 7 8680 Koekelare
Bouwbedrijf Steven Verhelst - Veldstraat 135 8680 Koekelare
Bouwmaterialen Hendryckx - Ringlaan 58 8680 Koekelare
BRQ Carz - Sint-Amandusstraat 13 8480 Ichtegem
Burgers & Co - Sint Bertinuslaan 70 8480 Ichtegem - www.burgers-en-co.be
Café De Kletsekop - Lekestraat 55 8680 Koekelare
Café De Kroeg - Tervaetestraat 1 A 8600 Keiem
Café De Zwaan - Dorpsstraat 14 8680 Koekelare
Café Molenhof - Molenstraat 7 8470 Moere
Café 't Hoeksje - Sterrestraat 2 8680 Koekelare
Cafetaria De Mote Koekelare - Belhuttebaan 40 8680 Koekelare
Carrosserie Beuckelaere Frans - Provinciebaan 76 8680 Koekelare - www.safetydevices.be
Chris Bernaert - Moerestraat 31 8680 Koekelare
Christophe VANDEURZEN - uit sympathie - Ichtegemstraat 12 8680 Koekelare
Clubhuis Tc de mote - Kevin D'Hoore - Belhuttebaan 8680 Koekelare
Coiffure Arte - Boswachterslaan 3 8680 Koekelare - www.coiffurearte.be
Cordis Verzekeringen - Engelstraat 59 8480 Ichtegem
Couverts et verres - Oostendesteenweg 228 8480 Ichtegem - www.couverts-verres.be
Crevits Decoraties - Noordomstraat 37 8680 Koekelare - www.crevits-decoraties.be
Da Vinci Atheneum - Moerestraat 20 8680 Koekelare - www.koekelareleert.be
Dakwerken Marc Vandekerckhove - Carrestraat 21 8680 Koekelare - www.dakwerkenvandekerckhove.be
Dapa Construct - Druivenlaan 28 8400 Oostende - www.dapaconstruct.be
De Loftshop - Driekoningenstraat 63 8820 Torhout - www.deloftshop.be
De Paddestoeltjes Kindercreche - Belhuttebaan 22 8680 Koekelare
De Smet Glenn Afsluitingen en poorten - Ichtegemstraat 81 8680 Koekelare
Deflou Stefan - Bovekerkestraat 90 8680 Koekelare
Devi Coaching - Clevenstraat 4 8680 Koekelare - www.devicoaching.be
Devriendt Printing - Veldstraat 20 8680 Koekelare - www.devriendtprinting.be
Dewulf Construct BVBA - Pottebezemstraat 47 8680 Koekelare
Dimitri Rosseel - Bisschophoekstraat 12 8680 Koekelare
DK&V Projects - Houtlandstraat 4 8680 Koekelare
Dorine & Marc - Noordomstraat 18 8680 Koekelare - www.dorine-en-marc.be
Drukkerij Impuls - Noordomstraat 14 A 8680 Koekelare
Electro Decru Marc - Noordomstraat 36 8680 Koekelare
Elektriciteit De Clerck Patrick - Hovaerestraat 30 8680 Koekelare
Elektriciteit Schoonbaert Nico - Eernegemstraat 56 8680 koekelare
Exacto his style - Belhuttebaan 24b 8680 Koekelare - www.exacto-hisstyle.be
Fiat Garage Vanduyfhuys - Noordomstraat 20 8680 Koekelare
Fiducia schoonheidsinstituut - Spoorwegstraat 12 8480 Eernegem - https://schoonheidsinstituutfiducia.be
Foodbar - Concertplein 3 8680 Koekelare - www.foodbarkoekelare.be
Foto Kazo - Zuidstraat 62 8680 Koekelare - www.fotokazo.be
Fotografie Francky Jonckheere - Noordstraat 54 8680 Koekelare - www.jf-fotografie.be
Frans Verhelst - Hovaerestraat 74 8680 Koekelare
Frietbakkertje - Sint-Maartensplein 9 8680 Koekelare
Frituur Smulhoekje - Sint-Maartensplein 6 8680 koekelare
Galloo Koekelare - Atlasstraat 5 8680 Koekelare - www.galloo.com
Garage - Carrosserie Geert Van Lerberghe - Logghe - Provinciebaan 11 8680 Koekelare
Garage BT - Sterrestraat 99 8680 Koekelare
Garage Declerck Ronny - Oostmeetstraat 137 8680 Koekelare
Gebak der kust - Fabriekweg 25 8480 Eernegem
Geeraardsbloempje - Sint-Andriesstraat 28 8680 Koekelare - www.geeraardsbloempje.be
Glashandel Lagrou - Moerestraat 75/79 8680 Koekelare - www.glaslagrou.be
Graszoden Ivan Serry - Eernegemstraat 100 8680 Koekelare - www.graszodenserry.be
Gryspeert Bert Bouwonderneming - Atlasstraat 13 8680 Koekelare
Het Boerhof - Provinciebaan 11 8680 Koekelare - frituurhetboerhof.be
Hoeveslagerij Lindenhof - Veldstraat 158 8680 Koekelare
Hupsa springkastelen - Kenny Vandepoele - Hinten Mokkerstraat 11 8680 Koekelare - www.facebook.com/hupsaspringkastelen
ID Lettering - Ringlaan 9 8480 Ichtegem - www.belettering-info.be
Immo Lievens - Moerestraat 11 bus 1 8680 Koekelare - www.immolievens.be
Indigo Koekelare - Lekestraat 25 8680 Koekelare - www.indigokoekelare.be/
Kaïne Dupuis Schrijnwerkerij - Veldstraat 69 8680 Koekelare - www.timmer-schrijnwerk-dupuis.be
Kapsalon De Hoofdzaak - Oostmeetstraat 180 8680 Koekelare
Kapsalon Dirk - Sint-Maartensplein 7 8680 Koekelare
Kapsalon Hairfix - Concertplein 6 8680 Koekelare
Kapsalon La Linea - Dorpsstraat 15 8680 Koekelare
Kapsalon Renate - Ringlaan 82 8680 Koekelare - www.kapsalonrenate.be
Kapsalon Veerle - Nieuwenhoveplein 6 8680 Koekelare
KBC Verzekeringen Verschingel - Moerestraat 29 8680 Koekelare
Kenneth Dupuis Schrijnwerkerij - Halvemaanstraat 4 8680 Koekelare
Kinderboetiek Tuureluur - Belhuttebaan 8680 Koekelare
Koen Janssens - Industrielaan 41 A 8820 Torhout - www.janssensbouw.be
Lamote Wesley - Noordstraat 11 8680 Koekelare
Luc Schollier - Strubbe - Belhuttebaan 86 8680 Koekelare
Maekelberg Jean-Claude - Steenstraat 56 8820 Torhout
Mapa - Barnestraat 1 F 8680 Koekelare - www.mapa.be
Meunyckenhof - Meunyckenplein 2 8680 Koekelare - www.meunyckenhof.be
Niels Vandenbussche - Eernegemstraat 92 8680 Koekelare
Padrone - Ichtegemstraat 200 8480 Ichtegem - https://padrone.be
Patrick Castelein - Belhuttebaan 95 8680 Koekelare
Paul De Soete Kok aan huis - Sterrestraat 140 B 8680 Koekelare - www.desoete-coocking.be
PC Studio - Dorpsstraat 52 8680 Koekelare - http://www.pcstudio.be
Persona Accountants - Wijnendalestraat 177 8800 Roeselare - www.persona-accountants.be
Pintelon - Vanhoutte BVBA - Beloftestraat 34 Koekelare
Pleisterwerken Bultinck Johan - Provinciebaan 19 8680 Koekelare - www.alle-pleisterwerken-bultinck.be
Pop Lounge - Noordomstraat 1 8680 Koekelare
Rani's Hair Affair - Sterrestraat 114 8680 Koekelare
Restaurant-Feestzaal Den Oever - Moerestraat 220 8680 Koekelare
Salons Notredame - wijnendalestraat 103 8600 Diksmuide - https://www.salonsnotredame.be/
Sandwichbar - St.- Maartensplein 3 B 8680 Koekelare
Schilderbedrijf Franky - Vladslostraat 3 8680 Koekelare
Schoonheidsatelier Elke Devreker - Provinciebaan 80 8680 Koekelare - www.schoonheidsatelierelke.be
Schoonheidsinstituut Hilde - Ichtegemstraat 83 8680 Koekelare
Schoonmaakbedrijf Bart De Visch - Rozenlaan 5 8490 Jabbeke
Sint-Martinusinstituut Koekelare - Ichtegemstraat 14 bus 2 8680 Koekelare - www.sint-rembert.be/smik
Slagerij Bruno & Heidi - Ichtegemstraat 6-8 8680 Koekelare - www.qualiet.com/bruno
Slagerij De Mokker - Lekestraat 29 8680 Koekelare - www.slagerijdemokker.be
Slagerij Kurt & Lena - Dorpsstraat 45 8680 Koekelare - www.qualiet.com/kurtlena
Soepcentrale Dekeyser - Ichtegemstraat 45 8680 - Koekelare - www.soepcentrale-dekeyser.be
Steven Pleysier - Belhuttebaan 61 8680 Koekelare - www.pleysiersteven.be
Strijkpunt Peggy - Stationsstraat 9 8680 Koekelare
TAL Kortemark - Nieuwstraat 1 8610 Kortemark - www.talkortemark.be
Teetaert Robin - Brouckstraat 10 8610 Kortemark
Timmerbedrijf Sinnaeve - Catstraat 99 8680 Koekelare - www.timmerbedrijfsinnaeve.be
Traiteur Tom & Sylvie - Oostmeetstraat 52 8680 Koekelare - www.traiteurtom.be
Transport M. Castelein - Sterrestraat 114 8680 Koekelare
Tryhou Koen - Noordstraat 44 8680 Koekelare
TSVB - Keibergstraat 89A 8820 Torhout - www.tsvb.be
Tuinaanleg Gert Dejonghe - Potelstwegel 3 8680 Koekelare
Tuinaanleg Vanthournout Ronny & Zoon - Vlaanderenstraat 14 8680 Koekelare - www.tuinenvanthournout.be
Tuinaannemer Dieter Castelein - Sterrestraat 114 8680 Koekelare - www.tuinendieter.be
Tuincentrum Depreitere - Stalpaertstraat 2 8680 Koekelare - www.avevekoekelare.be
Tuinen Wannes Decorte - Hovaerestraat 114 8680 Koekelare - www.tuinenwannes.be
Tupperware Anja Vanalderweireldt - Eikendreef 28 A 8680 Koekelare
Vancovienno - Stalpaertstraat 3 E 8680 Koekelare - www.vancovienno.be
Vanparys Metallisatie BVBA - Industrieweg 27 8800 Roeselare - www.vanparysbvba.be
Vastgoed Sinnaeve - Ommeganstraat 4 A 8680 Koekelare - www.vastgoedsinnaeve.be
Verwichte Kathy - Lekestraat 19 8680 Koekelare - www.themokkerstore.be
Vishandel Patria - Clevenstraat 3 8680 Koekelare
Vishandel "Jonas" - Dorpsstraat 33 8680 Koekelare
VNK Trans BVBA - Ter Heide 13 8680 Koekelare
VSV Technics BVBA - Bovekerkestraat 30 8680 Koekelare
WABO bouwen en verbouwen - Oude heirweg 45 8480 Ichtegem
Wesley's Bike Repair - Kerkstraat 12 a 8680 Koekelare